LAUREAȚII
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Staicasă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul PIAN, Secțiunea A
id
Nume Participant
Clasa
Premiul
Grand Prix
1
Dumitrescu Matei Eric
V
I Gala Concert
Diplomă locul I
1
Ivan Vişniovîi
IV
I
2
Taranu George-Andrei
VI
I Gala Concert
3
Voion Ana Karina
VII
I Gala Concert
4
Țîrca Elissa Teodora
III
I
Diplomă locul II
1
Iușcă Maria
II
II
2
Tabulac Alexia-Rafaela
VI
II
3
Holera Sebastian-Aurelian
VII
II
4
Andrei Teodora Ilinca
VI
II
5
Drumea Cezar
XI
II
6
Iușcă Elena
VII
II
Diplomă locul III
1
Iana Parfene
II
III
2
Prutianu Maria Claudia
II
III
3
Spătaru Mara Carina
III
III
4
Burduloi Miriam-Adia
IV
III
5
Dumitrascu Madalina
IV
III
6
Voion Maria Casandra
IV
III
7
Vlad Lixandru Moisuc
VI
III
8
Ivanoschi Raluca - Daniela
VIII
III
9
Țaga-Radu Viviana-Maria
X
III
10
Zabolotnîi Dorin
XII
III
Diplomă mențiune
1
Batinas Alesia-Bianca
II
Mențiune
2
Graur Laurentiu
II
Mențiune
3
Mihailov Victoria
IV
Mențiune
4
Bizga Maria-Mateea
VII
Mențiune
5
Alexandru Berzan
X
Mențiune
6
Mîndrescu Irina
XII
Mențiune
Diplomă de participare
1
Mavrikiou Augustina
IV
Diploma de participare
Non- format
1
Oprica Anastasia
VI
---
2
Epureanu Sofia
VIII
---
3
Untila Ana
X
---
4
Светлана Уланова
XII
---
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Staicasă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul PIAN,
Secțiunea B
id
Nume Participant
Clasa
Premiul
Grand Prix
I
1
Meola Martina
I Gala Concert
Diplomă locul I
1
Jora Tudor Matei
II
I Gala Concert
2
Pavaluca Diana
III
I Gala Concert
3
Anastasia Tarus
IV
I
4
Chicu Iancu
V
I
5
Li Yan Zuo
VI
I Gala Concert
6
Ostrovskaia Anastasia
VII
I
7
Pleșca Daniela
VII
I
Diplomă locul II
grupa
1
Li Yang Rong
pregatitoare
II
grupa
pregatitoare
II
2
Artemenco Bogdana
3
Мыханюк Софи
I
II
4
Niculita Sergiu
I
II
5
Bondareva Martina
I
II
II
II
6
Apostu Alina
7
Сокирка Мария
II
II
8
Andoni Daniel
II
II
9
Agarici Olivia
II
II
10
Thang Ho Ho
II
II
11
Chen Yi Ming
II
II
12
Zamostean Nikita
III
II
Ceremmus Bianca-
III
13
Ecaterina
II
14
Давид Коваль
III
II
III
II
15
Екатерина Стерпу
16
Chiriac Patricia
IV
II
IV
17
Cаенко Юлия Олеговна
II
18
Bătrînu, Beatrice
IV
II
19
Marit Bianca Victoria
V
II
20
Таисия Орзул
V
II
21
Mura Arina
V
II
22
Yin Jin Yang
VI
II
23
Lungu Victoria
VII
II
24
Petracenco Daria
VII
II
Diplomă locul III
1
Iulea Chiricenco
I
III
2
Jarovtev Damir
I
III
3
Căpăţină Bianca
I
III
II
III
4
Girnet Darius
5
Frumusache Bianca
II
III
6
Boyciuk Valeria
II
III
II
III
7
Ungurean Raluca
8
Artemenco Ariadna
II
III
9
Ирина Касымбекова
II
III
10
Dub Laura
III
III
11
Bianca Țurcanu
III
III
12
Țurcanu Beatrice
III
III
III
13
David Nyccole-Rebecca
III
14
Veremciuc Andreea
III
III
15
Zanevici Alexandrina
III
III
16
Андрей Лаухин
III
III
17
Malanciuc Laura
III
III
18
Ротару Дмитрий
III
III
19
Popovici Valeria
IV
III
20
Dodon Flaviu
IV
III
IV
III
21
Чорней Марионела
22
Borșci Rozmari
IV
III
IV
III
23
Vîrlan Anastasia
24
Polișciuc Ecaterina
IV
III
25
Gurulea Ana-Maria
IV
III
26
Nagaievschi Climenti
V
III
V
III
27
Дарья Нуца
V
28
Jorjieri-Ceban Edoardo
III
V
III
29
Roșca Nicoleta
30
Vangheli Daniela
V
III
31
Светлана Кирьянова
V
III
32
Alisa Dolgova
VII
III
33
Cheptea Estera-Maria
VII
III
34
Яна Грачёва
VII
III
Ivanov-Voronenko
VIII
35
Marilena
III
Diplomă mențiune
1
Cubiac Bogdan
I
Mențiune
2
Abadovschi Catalina
I
Mențiune
I
Mențiune
3
Патричия Берлиба
4
Botnari Magdalena
II
Mențiune
5
Pascari Ana -Maria
II
Mențiune
II
Mențiune
6
Severin-Barac Anna
II
7
Mîrza Maria-Magdalena
Mențiune
8
Guzun Andrea
II
Mențiune
9
Sturzescu Bianca
II
Mențiune
10
Morari Sofia
II
Mențiune
11
Cheptea Mihaela
III
Mențiune
12
Danu Paulina
III
Mențiune
13
Sacali Tatiana
III
Mențiune
14
Елизавета Гатич
III
Mențiune
15
Cabac Nicoleta
III
Mențiune
IV
16
Ciumaş Andreea-Bianca
Mențiune
17
Turcanu Madalina
IV
Mențiune
IV
Mențiune
18
Saicovscaia Amalia
19
Arapan Arina
IV
Mențiune
20
Касьян Кэтэлин
IV
Mențiune
21
Cazac Sofia
IV
Mențiune
IV
22
Елизавета Седелкова
Mențiune
23
Болгарь Анжела
IV
Mențiune
IV
Mențiune
24
Евгений Кшецкий
25
Istrati Alina
V
Mențiune
26
Cazac Mariana
V
Mențiune
27
Мария Туман
V
Mențiune
V
Mențiune
28
Анастасия Гузь
29
Mihai Golban
V
Mențiune
30
Ciuntu Carolina
VI
Mențiune
31
Pruteanu Beatris-Crina
VI
Mențiune
32
Захар Носков
VI
Mențiune
33
Pidghirnоi Ruxandra
VII
Mențiune
34
Podureac Diana
VII
Mențiune
35
Dmitrieva Elizaveta
VII
Mențiune
36
Feng Xin Yi
VII
Mențiune
Diplomă de participare
1
Bodiu Alexandra
I
participare
2
Reabov Bianca
I
participare
3
Bejan Andrea
I
participare
4
Covrig Laura
I
participare
5
София Гузь
I
participare
6
Мария Марц
I
participare
7
Leahu Regina
II
paricipare
8
Горшенина Варвара
V
participare
Non- format
1
Istratii Evelina
II
non-format
LAUREAȚII
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Staicasă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul VIOARĂ, Secțiunea A
nr
Nume Participant
Clasa
Premiul
puctaj
Grand Prix
1
Mangîr Mihai
VII
I Gala Concert
100
Diplomă locul I
1
Prodan Melisa
I
I
99
Diplomă locul II
1
Kiss Janka
VII
II
90
2
Gheorghe Elis
VI
II
88
3
Popa Radu
VII
II
90
4
Doija Eveline
IX
II
90
Diplomă locul III
1
Hunyadi Brigitta
I
III
86
2
Ursachi Alexei
IV
III
86
3
Fehér Ágota
VI
III
86
4
Széll Karola
VII
III
86
Stan Roberto
5
Mario
VII
III
87
6
Orban Sarolt
VIII
III
85
7
Sinko Lea
VIII
III
88
Mirea Aaron-
8
Tudor
IX
III
80
9
Țurcan Ana
XI
III
86
Diplomă de mențiune
1
Răducu Brianna
I
mențiune
mențiune
2
Ceaușu Elena Anca
VI
mențiune
mențiune
Diplomă de participare
Diplomă
Casapu Tița David
de
1
Valentin
II
Diplomă de participare
participare
L URE ȚII
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Staicasă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul VIOARĂ, Secțiunea B
nr
Nume Participant
Clasa
Premiul
puctaj
Grand Prix
Păgînu Elena
V
I Gala Concert
100
Diplomă locul I
1
Gloria Barburas
I
I
96
2
Șolohov Irina
II
I
96
3
Dolghih Mihaela
II
I
96
4
Petrea Nicolina
III
I
96
Nistreanu Niculina-
III
5
Mihaela
I
96
6
Cravciuc Iana
III
I
96
7
Radu Niculina
III
I
96
8
Cibotari Polina
IV
I Gala Concert
98
9
Diana Viktoria CEL
IV
I Gala Concert
96
10
Ciorici Mădălina
VII
I
96
11
Cravciuc Cristina
VIII
I
96
Diplomă locul II
1
Sorocovici Carmen
I
II
91
2
Gudima Lia
I
II
90
3
Zapescu Samir
II
II
90
4
Nistreanu Domenigue
III
II
92
5
Preasca Anastasia
III
II
90
6
Sanduleac Alexandru
III
II
90
7
Covrig Adelina
VI
II
90
Tanurcova Aculina /
VII
8
Тануркова Акулина
II
91
Diplomă locul III
1
Zota Luca- Stefan
I
III
80
2
Moraru Marina
I
III
80
3
Țurcanu Maria
I
III
80
4
Doroteea Ozerov
II
III
88
5
Ețco Sevastiana
II
III
88
6
Ciobanu Lavinia
II
III
88
Turcan Leon-
III
7
Constantin
III
82
8
Borinschi Salima
III
III
82
9
Țâmpău Bogdan
III
III
80
10
Iustina Melnic
III
III
85
11
Sandu Gabriel
IV
III
80
12
Bagrin Albina
IV
III
86
13
Rusu Teodor
IV
III
83
14
Todica Gabriela
IV
III
83
15
Bors Bogdan
V
III
87
16
Zaharcu Nichita
VI
III
87
17
Pînzar Ariana
VII
III
84
18
Rotaru Anastasia
VII
III
80
19
Calmațui Alexandra
VII
III
80
BOGATU Petru
VII
20
Cristian
III
80
Diplomă mențiune
1
Voloc Michela
IV
Mențiune
76
2
Gaiceanu Irina
V
Mențiune
78
Diplomă de participare
Diplomă
Diplomă de
III
de
1
Leahu Regina
participare
participare
Diplomă
Diplomă de
IX
de
2
Tatar Diana
participare
participare
Diplomă
grupa
Cel mai tânăr și
prescolara
1
Moldovanu Cezar
perseverent participant
Diplomă pentru
II
rtistism și
2
Zarema Sitshayeva
expresivitate
Pentru promovarea
valorilor culturale
3
Mocanu Rebeca
III
românești
LAUREAȚII
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Staicasă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul ACORDEON, Secțiunea A
nr
Nume Participant
Clasa
Premiul
Grand Prix
I Gala
XII
1
Corneliu Schirliu
Concert
Diplomă locul I
IX
1
Gușevatîi Cătălin
I
Diplomă locul II
II
1
Brasoveanu Stefan
II
V
2
Boroș Paul-Yanis
II
L URE ȚII
DOREMI FEST Ed. a III-a
#Stai casă #ParticipăLaDistanță
Compartimentul ACORDEON,
Secțiunea B
Diplomă locul I
I
1
Ciuico Kirill
I
I Gala
II
3
Antoci Marian
Concert
III
3
Candja Alexandr
I
V
I
4
Butnaru Vlad
VII
5
Войнова Анна
I
6
Maruseac Artiom
VII
I
Diplomă locul II
I
1
Iurcu Daniil
II
II
2
Focsa Fabian
II
II
3
Ţupran Mihail
II
II
4
Țupran Gabriel
II
III
5
Cibotaru Bogdan
II
III
6
Scutaru Bogdan
II
IV
7
Filip Sandu
II
V
8
Baltag Cezar
II
VII
9
Gaina Alexandru
II
VII
10
Strungaru Bogdan
II
Diplomă locul III
I
1
Исраелян Михаэль
III
II
2
Bideac Vsevolod
III
II
3
Ciobanu Liviu
III
III
4
Papuc Laurentiu
III
III
5
Гатич Елена
III
Ш
6
Логин Ливиу
III
IV
7
Garstea Maxim
III
IV
8
Drelea Victor
III
V
9
Darii Dominic
III
V
10
Lihovețchi Dumitru
III
VI
11
Robu Mihail
III
Diplomă mențiune
II
1
Leahu Alex
mențiune
II
2
Cosma Vlad
mențiune
III
3
Baltag Vasile
mențiune
4
Rupet Alexei
VII
mențiune